Hakkımızda

   Sanayicilikte ilk adımına 1995 yılında Almanya’nın Solingen şehrinde krom kaplama aparatı üretim tesisi olan OCAKTAN GMBH’yi kurarak başlayan Ali Ocaktan ve Yılmaz Ocaktan kardeşler uzun yıllar yurt dışında faaliyet gösterdikten sonra 2007 yılında rotalarını Türkiye’ye çevirip aynı sektörde Agali Metal Makina’yı kurmuşlardır. 2008 yılından itibaren Türkiye’nin kendi alanında ihracat yükünü sırtlayan Agali Metal yurt içinde kaplama sektörünün ihtiyacı olan krom kaplama aparat ithalatının önüne geçerek ülke ekonomisine ciddi katkılar sağlamaktadır.

    2016 yılında aldıkları kararla ülke ekonomisine hizmetlerini krom kaplama aparatı üretiminin yanı sıra panel çit ve tel çit üretimiyle desteklemek isteyen Ocaktan kardeşler 2018 yılında A&Y Panel Çit tesisini kurarak üretime başladı. Panel çit üretimi otomasyon sistemine dayalı olan A&Y Panel Çit, Avrupa’dan ithal makine ve boyahanesiyle hali hazırda Türkiye’de kurulu bulunan son teknolojik tesistir.

 Ürettiği ürünlerinin ömrünü yaklaşık 3-4 katına çıkarmak adına boyama işleminden önce nano seramik kaplama yaparak çit sektörünün kalitesini artırmaktadır.  A&Y Panel ÇİT üretim tesisimiz Kayseri Mimarsinan Organize Sanayi Bölgesi’nde yaklaşık 8.100 m²‘si kapalı olmak üzere toplam 13.000 m² alan üzerine kurulmuştur. Kaliteyi ilke olarak benimseyen firmamız Panel Çit, Örme Çit, Gabion Sepet ve Kapı başta olmak üzere geniş ürün yelpazesi ile hizmet vermektedir.

 

A&Y PANEL ÇİT 

OCAKTAN GRUP ŞİRKETİDİR.

 

Hakkımızda Hakkımızda Hakkımızda
Turkish Deutsch English العربية Pусский Français
×