A&Y Panel Çit 1 Yaşında

A&Y Panel Çit 1 Yaşında

Birinci yılımızı geride bıraktık. Bu geçen yılda yeni olduğumuz çit ve inşaat sektöründe hem şirket olarak hem de kişisel anlamda çok fazla şey öğrendik.

Avrupa’dan ithal edilen makinalar, Almanya ve Türkiye’de gerçekleştirdiğimiz sayısız toplantılar, yine Türkiye ve Birleşik Arab Emirlikleri’nde ürünlerimizi sergilediğimiz fuarlar, Almanya’nın Solingen şehrinde ve Kayseri’de açtığımız satış ofislerimiz, bağlantı kurduğumuz sayısız şirket, toptancılar, peyzajcılar, tedarikçiler, son kullanıcılar ve hatta sektördeki rakip şirketler ile çok çalışıp çok fazla emek verdik. Tüm bu emeklerimizin karşılığını aldığımız bir dönemdeyiz.

Birinci yılımız bize stratejimizi belirlememizi, kendimizi çit pazarında konumlandırmamızı, hedef pazarlarımızı belirlememizi ve güçlü ve zayıf yönlerimizi görmemizi sağladı.

Günden güne gelişen kalitemiz ve sürdürdüğümüz ar-ge çalışmalarımız ile birlikte şu an özellikle Almanya ve Hollanda olmak üzere yüzde 90 Avrupa'ya üretim yapmaktayız. 25 yıllık otomotiv sektöründeki deneyimlerimizin faydalarını üretim kısmında oldukça fazla gördüğümüz bir seneyi geride bıraktık. Bir yıl içerisinde istihdam sağladığımız 28 çalışanımız ile birlikte yaklaşık 80 bin panel üretmiş bulunmaktayız. Rekabetçi fiyat ve teslimat süresi ile müşterilerimizin memnuniyetini üst düzeyde tutuyoruz. İngilizce, Almanca ve Türkçe konuşan personelimiz ile birçok farklı ülkeden bizim ile irtibata geçen potansiyel müşterilerimize anında cevap verebiliyoruz. Tüm bu etkenler birinci yılımızı beklediğimizin üstünde tamamlamamızı sağladı.

Tüm müşterilerimize, çalışanlarımıza, tedarikçilerimize, destekçilerimize, arkadaşlarımız ve ailemize çok teşekkür ediyoruz!

Turkish Deutsch English العربية Pусский Français
×